Sık Sorulan Sorular

Doktor

Nasıl üye olabilirim?
Anasayfamızda bulunan ‘kayıt ol’ butonunu tıklayarak, hasta kaydı yada Doktor kaydı oluşturabilirsiniz. Ayrıca 0 (850) 255 06 49 numarasından bizi arayarak veya [email protected] adresine mail atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Üyelik oluşturma sürecinizin tamamlanmasının ardından, yetkili birim tarafından bilgilerinizin doğruluğu teyit edecek ve onay süreci ile profiliniz aktif hale gelecektir.
Daha önce üyeydim, şifremi unuttum. Ne yapabilirim?
Anasayfamızdaki giriş yap bölümünden ‘Şifremi Unuttum’ a tıklayarak mail adresinize gelecek onay maili ile şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, 0 (850) 255 06 49 destek hattımızdan yardım alabilirsiniz.
Profilimde hangi bilgilerim görüntülenecek?
hastalar; profilinizde profil fotoğrafınızı, genel bilgilerinizi, yaptığınız çalışmaları, Doktor adresinizi, Doktor çalışan profillerinizi görüntüleyebilirler.
Doktor kaydı ücretli mi?
Doktor kaydı oluşturmak tamamen ücretsizdir.
Hangi tür Doktorlar siteye kayıt olabilir ?
Sitemize; Kuaför, Berber, Güzellik merkezi, Estetik merkezi, Spa merkezi, Solaryum merkezi ve Tattoo Doktorları kayıt oluşturabilirler.
Randevu talebi oluşturan hastaları nasıl görüntüleyebilirim?
Profilinize giriş yapıp Randevularım bölümünüze tıkladığınızda sizden randevu alan hastaları ve randevularınızın durumlarını görebilirsiniz. Ayrıca randevu oluştuğunda yönlendirmiş olduğumuz sms sayesinde randevulardan anında haberdar olursunuz.
Bilgilerimi tamamlamam neden önemli?
Profilinizdeki bilgilerin eksiksiz olması sizi tanımaya ihtiyaç duyan yaptığınız çalışmaları yada nasıl çalıştığınızı merak eden yeni müşterileriniz için çok önemlidir. Profilinizdeki eksiklikleri, ‘profilim’ bölümünden tamamlayabilirsiniz.
Sisteminize yüklediğim Belge, diploma vb. evraklar kiminle paylaşılacak?
Evraklarınızın paylaşılması kesinlikle söz konusu değildir. Ünvanınızı doğrulayıp daha güvenilir bir hizmet verebilmemiz için belgelerinizi yükleyerek onaylı profil statüsünden yararlanabilirsiniz. Sitemimize yüklenen evraklar üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.
Olumsuz bir durumla karşılaştığımda kiminle görüşeceğim?
Sizlere yardımcı olmak için buradayız. Yaşadığınız olumsuzluklarda bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim bilgilerimiz;
Telefon: 0538 055 06 49
E-posta: [email protected]
Müşterilerin profilimde yayınlanan yorumlarını yayına girmeden görebilir miyim?
Müşterilerinizin sizin için yaptıkları yorumları yayına girmeden göremezsiniz ancak sizin için yapılan tüm yorum ve değerlendirmeler moderatörlerimizin kontrolünün ardından yayına alınmaktadır. Hakaret içeren, küçük düşürücü ya da karalayıcı ithamlardan bulunan hiçbir yoruma sitemizde yer verilmemektedir.

Hasta

Kimden randevu alıyorum?
Doktortercihim.com’da kayıtlı olan diledğiniz tüm Doktorlardan randevu alabilirsiniz.
Sisteme kayıt olamadan Doktordan randevu almam mümkün mü?
Maalesef sitemize müşteri kaydı oluşturmadan, sitemiz aracılığıyla Doktorlardan randevu alınamaz. Ücretsiz olarak üye olarak alanında uzman Doktorlara hızlı bir erişim sağlayabilirsiniz.
Randevu saati bana hatırlatılacak mı ?
Oluşturmuş olduğunuz randevulardan Doktor anında haberdar olmaktadır. Ayrıca; Randevu saatinden 2 saaat önce hatırlatma smsimiz sayesinde randevu planınızı asla unutmayacaksınız.
Hangi illerde hizmet veriyorsunuz?
Doktortercihim.com tüm illerimizi kapsayan bir online randevu platformudur. Bütün bölgelerden Doktorlar, kuaförler, güzellik merkezleri, berberler kayıt oluşturabilmektedir.
Sitenize herhangi bir ücret ödeyecek miyim?
Sitemize üye olmak ücretsizdir.
Randevu almak için ücret ödeyecek miyim?
Hayır, sistemimiz müşterilerin randevu oluşturabilmesi için ücret talep etmemektedir.
Olumsuz bir durumla karşılaştığımda kiminle görüşeceğim?
Sizlere yardımcı olmak için buradayız. Yaşadığınız olumsuzluklarda bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim bilgilerimiz;
Telefon: 0850 255 06 49
E-posta: [email protected]
Doktorlardan aldığım hizmeti nasıl değerlendirebilirim?
Almış olduğunuz hizmeti sistemimiz üzerinden yorum yaparak bildirebilirsiniz. Yapacağınız yorumun sadece Doktorların mesleki açıdan değerlendirilmesini ve hizmet memnuniyetini içermesi daha sağlıklı olacaktır.